#NenechteNásNaSuchu

Vážení rodiče, milí klienti, drazí přátelé.

Tak jako většina provozovatelů služeb v této zemi, i my jsme se dostali s nouzovým stavem do těžké situace. Pomůžete nám se z ní dostat?

Bude pro nás velmi náročné rozjet nové kurzy. Ty jsou totiž spjaty s velkými náklady, jejichž největší část tvoří pronájmy bazénů. Rozhodně nás po znovuotevření bazénů nečeká žádná úleva v podobě slevy na nájem.
Ceny kurzovného balancujeme tak, aby vyšlo na nájem, na mzdy, na průběžnou obnovu pomůcek. Nejsme ani za vodou, ani „ve vatě“.  Abychom nemuseli vysoké náklady přenášet na klienty, prvořadě se snažíme udržet cenu organizací počtu klientů ve skupině. Při nízkém počtu přihlášených dětí nedosáhneme na pokrytí nákladů.
Pokud se po návratu k normálnímu životu nepovede rozjet kurzy, můžeme se octnout na suchu.
Inspirováni iniciativou na záchranu hospod nás napadla snad vzájemně výhodná akce. Nazvali jsme ji „Nenechte nás na suchu“.
Nabídneme vouchery v hodnotě 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč, 1000 Kč nebo podle dohody. Voucher bude možné využít na jednotlivou lekci, jako zálohu nebo jako dárek pro kohokoliv vám blízkého. Vouchery bude možné uplatnit až do konce školního roku 2020/2021.
Pokud můžete voucher koupit a darovat, uděláte dvakrát dobrý skutek. S láskou si na vás však vzpomeneme i v případě, že pomůžete šířit náš hastag #NenechteNásNaSuchu