Focení a natáčení na bazénech

Vlastní focení a natáčení (svého vlastního dítěte)
Podle nové zákonné úpravy GDPR se omezily možnosti fotografování. 
Nyní nelze fotit průběh lekce s ostatními klienty. V záběru se smí objevit pouze vlastní dítě. Pokud chcete fotit průběh lekce, je nutno mít souhlas všech přítomných. 
Doba je taková. 

Fotografování organizované
Fotografování nabízíme zdarma v termínech dle našich možností. 
Fotografie jsou nahrány do internetové galerie a odkaz na ně je odeslán klientům, kteří se focení zúčastnili. Z galerie je možné vybrat si své fotografie a stáhnout si je. 
Fotografie jsou nahrány bez úprav a v plném rozlišení. 
Zhruba po půl roce je galerie smazána. Před smazáním fotografie zálohujeme. Zálohu máme zazipovanou a uloženou podle data focení. Pokud budete hledat starší fotky, je nutno vědět datum. 
Při focení důsledně dodržujeme pravidlo, že se v záběru neobjeví žádná jiná osoba. 

Video
Nabízíme možnost natočení videa. Natáčení je možné realizovat pouze v období, kdy nehrozí velký mráz (kamera při velkých teplotních změnách přestává pracovat). 
Natočení videa - bez zásahu a střihu, ke stažení přes internet - 500,- Kč
Natočení videa se střihem (sestřih scén a ponorů, přidání zpomalených ponorů podkreslených hudbou), vytvoření videosouboru kompaktibilního s dvd přehrávači + původní záběry - vše ke stažení přes internet nebo na dvd nosiči - 800,-Kč 

 Termíny jsou na našem přihláškovém systému https://aquababyclub.webooker.eu/ - v záložce AKCE. Po domluvě je možné zorganizovat i jiný termín